Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znamy uzasadnienie wyroku w sprawie górek czechowskich. Kiedy kolejna rozprawa?

Utworzony przez uwaga_na_trole_z_pis, 12 grudnia 2022 r. o 23:52 Powrót do artykułu
PS. Śmierdzielu z TVBeton - czy twoi sponsorzy nadal jeszcze są tak otumanieni pazernością, że dalej roją sobie w głowach byznes-plany sprzedaży 3.000 kurników ynwestycyjnych w sytuacji, kiedy sprzedaż notuje 60-70% spadki, które z każdym dniem się tylko pogłębiają? Zanim umoczą, niech lepiej pomyślą, jak zorganizować sobie odkup terenu z pomocą dziadogrodzkiej zjednoczonej partii deweloperskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze przeciwników Parku na Górkach Czechowskich i aż mi słabo, że można być tak bardzo przeciwko mieszkańcom. Ile trzeba mieć w sobie nienawiści, aby zabraniać dzieciom zabawy na Placu Zabaw. A wszystko jeszcze firmuje Dziennik Wschodni i Pan Smaga. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim to Ratusz przyjął niewłaściwe założenie, że liczba mieszkańców Lublina będzie rosnąć i w związku z tym będą potrzebne nowe bloki. Liczba mieszkańców Lublina stale maleje i nic nie wskazuje, że będzie rosnąć. To nie jest właściwe wyważenie interesu prywatnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie sobie i podajcie dalej: jawnylublin.pl/artykul-o-piotrze-kowalczyku-ocenzurowany/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora skończyć ten sądowy cyrk i zagospodarować w końcu Górki tak żeby służyły okolicznym mieszkańcom. Ścieżka i plac zabaw są ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie sobie i podajcie dalej: jawnylublin.pl/artykul-o-piotrze-kowalczyku-ocenzurowany/
Kiedyś sądziłem, że nic nie przebije cfaniactwa tebewałów, ale Tęgi Łeb udowodnił, że się myliłem.
 Klika dewelo-żużlowo-narciarska już raz próbowała zlikwidować DW i się nie udało, ale jak widać nie poprzestali na kombinowaniu i cwaniakowaniu i tym razem DW poległ niczym Ukraina pod naporem ruskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie sobie i podajcie dalej: jawnylublin.pl/artykul-o-piotrze-kowalczyku-ocenzurowany/
Kiedyś sądziłem, że nic nie przebije cfaniactwa tebewałów, ale Tęgi Łeb udowodnił, że się myliłem.
Klika dewelo-żużlowo-narciarska już raz próbowała zlikwidować DW i się nie udało, ale jak widać nie poprzestali na kombinowaniu i cwaniakowaniu i tym razem DW poległ niczym Ukraina pod naporem ruskich.
 Jak widać po twojej wzmożonej trollerskiej aktywności, napór ruskich trolli na forum DW jest ogromny. Won stąd, śmierdząca przepocona ruska onuco. Wracaj skąd przypełzłeś czyli na Kreml.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie sobie i podajcie dalej: jawnylublin.pl/artykul-o-piotrze-kowalczyku-ocenzurowany/
Kiedyś sądziłem, że nic nie przebije cfaniactwa tebewałów, ale Tęgi Łeb udowodnił, że się myliłem.
Klika dewelo-żużlowo-narciarska już raz próbowała zlikwidować DW i się nie udało, ale jak widać nie poprzestali na kombinowaniu i cwaniakowaniu i tym razem DW poległ niczym Ukraina pod naporem ruskich.
Jak widać po twojej wzmożonej trollerskiej aktywności, napór ruskich trolli na forum DW jest ogromny. Won stąd, śmierdząca przepocona ruska onuco. Wracaj skąd przypełzłeś czyli na Kreml.
 Dlaczego trollerska szmato wykorzystujesz wojnę na Ukrainie do swojej debilnej trollerki? Sam to wymyśliłeś czy może Kowalczyk albo Żuk jest autorem tego debilnego komentarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo Przeciwników Mieszkańców dalej brnie i odbiera ludziom prawo do terenów zielonych, które dzięki zagospodarowaniu Górek będą dostępne dla wszystkich. Pomyśleliście o matce z dzieckiem, która chcą skorzystać z tego terenu? No właśnie. To dobry kierunek, a Wy niestety jesteście pożytecznymi.. w rękach... A z resztą szkoda czasu na dyskusje z Wami.
 Wypad z forum, śmierdząca przeP0cona dewelo-onuco. Odbieranie ludziom praw do terenów zielonych to sprawka tylko i wyłącznie dewelo-bandy, za której srebrniki siejesz tu bezczelną propagandę. Na nic to się jednak nie zda - plany zniszczenia GCz "parkiem" akademikowym są skazane na porażkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...